2010-01-13

BLOG ROKU - głosowanie

Witacje Gastrofani!
Bierzemy udział w konkursie Blog Roku (tak, postanowiliśmy skonfrontować Gastrofazę z innymi wykwitami blogosfery)!
Niestety, rzeczony konkurs nie opiera się jedynie na obiektywnej ocenie treści, pomysłu i ogólnej zajebistości bloga. Jego najważniejszą częścią (i najwęższym gardłem zarazem) jest głosowanie SMSowe, co osobiście uznajemy za pomysł chybiony, bo ogranicza on liczbę głosujących głównie do posiadaczy telefonów służbowych/pakietów darmowych SMSów/koleżanek i kolegów z klasy/innych sposobów na węża w kieszeni.
Blogi z największą ilością głosów przejdą do kolejnego etapu, podczas którego oceniane będą przez żyri (Gastrofaza zgłoszona została do kategorii "Absurdalne i offowe" ocenianej przez Joannę Kołaczkowską - znaną z kabaretów Potem i Hrabi!!!). Do wygrania są talony na wycieczki, laptopy, sława i groupies.

Aby zagłosować należy wysłać SMSa o treści I00230 (duże "i", zero, zero, dwa, trzy, zero) na numer 7144. Koszt jednego SMSa to 1,22 brutto (1 PLN + VAT). Im więcej SMSów, tym lepiej, ale, żeby było trudniej, można wysłać tylko 1 SMS z 1 numeru.
Głosować można do 21 stycznia 2010 do godz. 12.00.

Dowód, że nie ściemniamy.

Dochód z SMSów ma zostać przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, więc korzyść jest podwójna.

Głosujcie, bo głupio byłoby nam przegrać z blogami o Hannah Montana lub o tym, co się komu śmiesznego wydarzyło podczas przerwy śniadaniowej w gimnazjum.

Pomóżcie Gastrofazie wymościć sobie wygodne gniazdko w polskiej blogosferze!
Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy.
Cmok w bok.

Grzesiek